Важливо знати!

Рекомендації по інсталяції роутера

Жодна компанія, яка надає доступ до мережі Інтернет, не в змозі впливати на якість зв’язку по WI-FI. Так як це бездротова технологія передачі даних між пристроями абонента, а саме між роутером та телефонами, планшетами, ноутбуками та іншими гаджетами.

Ви можете встановити маршрутизатор в тому місці, де вам подобається, куди прокладений інтернет, або є місце для його установки (стіл, полиця і т. д.). Якщо проблем з покриттям Wi-Fi мережі немає, то на цьому можете закривати цю статтю і користуватися інтернетом.

Якщо ж виникли проблеми з покриттям:

• Не встановлюйте маршрутизатор поблизу від інших електроприладів. Таких як: радіотелефони, мікрохвильові печі, телевізори і т. Д. Так як Wi-Fi мережа працює на частоті 2.4 GHz, або 5 GHz. А техніка, яку я перерахував вище, так само може використовувати цю частоту, то будуть сильні перешкоди. Через це може падати сигнал, або буде нестабільна робота Wi-Fi мережі.


• Сигнал Wi-Fi проходить крізь перешкоди і при цьому падає рівень самого сигналу. Саме більше зло – це металеві перешкоди. Стіни з металевими елементами всередині (як правило, це несучі стіни). Металеві двері і т. Д. Так само дзеркала і скла відбивають сигнал бездротової мережі. Бетонні і цегляні стіни так само пристойно зменшують радіус дії Wi-Fi мережі. Чим менше стін і перешкод – тим краще.


• Подивіться на план свого будинку, або квартири і подумайте, чи є можливість розмістити маршрутизатор ближче до центру. Таке розташування забезпечить більш рівномірне покриття по всьому будинку. І не буде такого, що у вашого сусіда сигнал вашої мережі більш стабільний, ніж у вас. Або встановлюйте маршрутизатор ближче до того місця, де ви активно будете користуватися бездротовою мережею. Наприклад, ближче до спальні і кухні. Але далі від дитячої кімнати. Таке розташування вам повинно сподобається в тому випадку, якщо ви спантеличені питанням шкоди від випромінювання Wi-Fi мережі.


• Якщо є можливість, то встановіть роутер якомога вище. Його можна закріпити на стіні. Практично на кожному маршрутизаторі є отвори для кріплення на стіну. А антени складаються.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.