1. Акція призначена для фізичних осіб, які є Абонентами Оператора  більше ніж місяць на момент проведення Акції та мають невід’ємний баланс на своїх особистих рахунках.
2. Учасник Акції має можливість зареєструвати в Акції необмежену кількість друзів та отримати бонус за кожного нового Абонента, якого він залучив.
3. Для участі в Акції необхідна наявність технічної можливості підключення новому Абоненту до послуги з доступу до мережі Інтернет.
4.Для участі в Акції та отримання бонусу (1 місяць безкоштовного інтернету), існуючому Абоненту потрібно відправити через цю сторінку, данні які потрібні для підключення нового абонента, після чого очікувати зв’язок з менеджером.
5. Підключення вважається акційним у тому випадку, якщо новий Абонент підключиться та сплатить послугу за поточний місяць та повний наступний місяць згідно  обраного тарифного плану протягом 3 днів.
*Бонус – еквівалент одного місяцю безкоштовного Інтернету. Абоненту, який порекомендував підключитись новому Абоненту, та новому Абоненту зараховується по одному місяцю безкоштовного Інтернету, але за умови укладання договору новим Абонентом.
*Дія бонусу розпочнеться лише на наступний місяць після закінчення повного місяця, сплаченого новим Абонентом.
*У випадку відмови нового Абонента від послуг Оператора та розірвання договору протягом  місяця в якому відбулось підключення, бонуси не зараховується.
*Під час користування бонусами зміни тарифу неможливі.
*Абонент не може отримати готівковий чи безготівковий еквівалент бонусів.
*У разі відмови від послуг, бонуси, які на цей момент знаходились на балансі такого Абонента, анулюються.
*Оператор залишає за собою право відмовити у підключенні Абонента на умовах Акції без пояснення причини відмови або при порушенні будь-яких умов цих Правил, а також змінити умови Акції та припинити її дію.